Dnes má svátek Květa. Vybrat květiny

Doručovaní kurýrem v rámci České republiky,
abychom k Vám mohli květinky pohodlně dopravit spolupracujeme se společností Zásilkovna.

Doručuje se úterý až pátek v době od 8:00 do 18:00, bez garance přesné hodiny na adresu, kterou jste uvedli v objednávce. Důležité je správně zadat telefonní číslo, aby adresátovi přišla SMS notifikace o doručení a květinky si tak mohl pohodlně probrat, abychom se opět vyhnuli znehodnocení kytice – zbytečně delším převozem.

Datum doručení uvedete již při zadání objednávky. Čas doručení neumíme garantovat předem. Cena za přepravu po celém Česku je
125 Kč

Platba objednávky: 

Bankovní převod - Informace k platbě naleznete na souhrnu objednávky, která Vám přišla bezprostředně po vyhotovení objednávky. IBAN SK8111000000002823005469 VS: číslo objednávky

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající prostřednictvím platební brány jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba Kartou – Nejrychlejší způsob placení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která naleznete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zajištěno standardem 3D Secure, a tak budete pravděpodobně požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od Vaší banky.

Platba bankovním převodem – Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate Vás přesměruje do Vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte již připravený platební příkaz.Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, následně budeme pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Těšíme se na Tebe a Tvé objednávky a Ty se můžeš těšit na krásné květiny, které udělají radost tobě nebo tvým blízkým!

Flowers Drive
Team